Condair CP3 Mini

parné zvlhčovače s elektródovým vyvíjačom a integrovaným ventilátorom

Zvlhčovače Condair CP3mini je ideálny pre udržiavanie požadovanej vlhkosti v menších priestoroch s nútenou výmenou vzduchu (klimatizáciou) ako sú napr. malé kancelárie, tlačiarne, DTP pracoviská, laboratóriá, zdravotnícke zariadenia, serverovne, múzeá, reštaurátorské dielne, sklady atď. Para je priamo z vyvíjacie nádoby distribuované parnou hadicou do distribučnej trubice umiestnenej vo VZT potrubí, prípadne rovnomerne do priestoru za použitia integrovaného ventilátora. Condair CP3mini je k dispozícii s parným výkonom 2 kg/h alebo 4 kg/h. Tak je možné optimalizovať potrebný parný výkon pre daný priestor a zaistiť kvalitnú reguláciu. Zvlhčovače sú určené na zvislú montáž na stenu.

Elektródový princíp ohrevu vody

Prirodzená vodivosť pitnej vody umožňuje ohrev vody priechodom elektrického prúdu medzi elektródami

Regulácia výkonu:

K dispozícii je On/Off regulácia tj podľa externého hygrostatu prípadne plynulá regulácia s možnosťou napojenia na externý analógový regulačný signál voliteľného typu (napr. 0–10 V). Regulácia výkonu je plynulá v rozsahu 20 – 100 % menovitého výkonu. Zobrazovanie aktuálneho parného výkonu a poruchových hlásení na LC displeji. Zvlhčovač je vybavený vstavaným PI regulátorom, priamo na zvlhčovač je možné napojiť čidlo vlhkosti a na LC displeji je možné nastaviť požadovanú vlhkosť vzduchu. Zvlhčovač je možné vybaviť diaľkovou signalizáciou prevádzkových a poruchových stavov (príslušenstvo relé RFI).

Údržba: bezpečná a rýchla!

Jediná údržba, o ktorú sa musíte starať, je výmena parnej vyvíjacej nádoby vo Vašom zvlhčovači Condair CP3mini. A je to veľmi jednoduché: odoberte kryt, vyberte vyvíjaciu nádobu, vložte novú vyvíjaciu nádobu a zatvorte kryt. Elektronika a časti pod napätím sú bezpečne chránené ďalším krytom proti striekajúcej vode a nechcenému kontaktu.

PRODUKTY